KeePass

Ücretsiz şifre yöneticisi
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 2.038 MB
  • Version 2.18
  • Dil Türkçe
  • Firma KeePass
KeePass tüm şifrelerinizi saklayan bir şifre yönetim programıdır. KeePass ile artık şifre hatırlamaya son!  KeePass sayesinde unuttuğunuz ya da hatırlamakta zorlandığınız şifrelerinizi anahtar disk veya evrensel şifreyle korunan bir veritabanına kaydedebi
KeePass tüm şifrelerinizi saklayan bir şifre yönetim programıdır. 

KeePass ile artık şifre hatırlamaya son! 

KeePass sayesinde unuttuğunuz ya da hatırlamakta zorlandığınız şifrelerinizi anahtar disk veya evrensel şifreyle korunan bir veritabanına kaydedebilirsiniz. Evrensel şifrenizi bir kez girdikten sonra veritabanının kilidi geçici olarak kaldırılır ve tim şifrelere kolayca erişebilirsiniz. 

Günlük hayatta kullandığımız dosyalar, internet siteleri, şifrelediğimiz dosyalar vb. gibi içerikleri içerir. KeePass kullandığımız şifreleri otomatik olarak algılayarak hafızaya kaydeder, isteiğiniz zaman ise size grup halinde sunarak oradan seçerek yeniden kullanmanıza olanak sağlar. 

Program çoklu dil desteğiyle kullanıcılara kolaylık sağlamakta ve veri tabanından transferi kolay bir şekilde gerçekleştirebilmektedir. Veri tabanındaki şifreler TXT, HTML, XML ve CSV formatları şeklinde oluşturmaktadır.  
KeePass indir